Reklam Olanakları

how much entocort to take

Fuar Kataloğu

EYAF EXPO’da yer alan firmaların ürün, hizmet, marka ve kimlik bilgilerinin yer aldığı fuar katalogları hazırlanmaktadır. Fuar süresince ve sonrasında satışa sunulan kataloglar,katılımcı firmalara, kamu kuruluşlarına, üniversite kütüphanelerine, sektör,dernek ve birliklerine bedelsiz dağıtılmaktadır. Katalogların ilan ücretleri aşağıda belirtilmiştir. ilanı içeren dosya baskıya hazır durumda (300dpi PDF, PSD, TIFF vb.) CD’ye kayıtlı olarak MBA’ya sözleşmede belirtilen tarihlerde teslim edilecektir.

İlan Yeri

Bedeli* (€)

Ebatı

Ön Kapak içi 1200 12 x 21.5cm
Arka Kapak içi 1200 12 x 21.5cm
Tam Sayfa (Sağ) 990 12 x 21.5cm
Tam Sayfa (Sol) 900 12 x 21.5cm
Ayraç
1200 5 x 15cm
Arka Kapak
2000 12 x 21.5cm

Baskı Adedi: 5000
*Fiyatlara KDV dahil değildir.


Ziyaretçi Yaka Kartı

Fuara gelen tüm ziyaretçilere üzerinde isimlerinin yazılı olduğu yaka poşetleri içerisinde yaka kartları verilecektir. Yaka kartlarının arkasına vereceğiniz reklam ile fuar alanına giriş yapan ziyaretçinin firmanızı tanıması ve ziyaret etmesini sağlayacaksınız.

Ebat
Adet Bedeli*  (€)
10.4×7.2cm 20.000 4.000

*Fiyatlara KDV dahil değildir.Ziyaretçi Yaka Kartı Poşeti ve Kurdelası

Fuara gelen tüm ziyaretçilere üzerinde isimlerinin yazılı olduğu yaka poşetleri içerisinde yaka kartları verilecektir. Yaka poşeti kurdelasına vereceğiniz reklam ile fuar alanına giriş yapan ziyaretçinin firmanızı tanımasını ve tanıtmasını sağlayacaksınız.

Ebat
Adet
Bedeli* (€)
800x10mm 20.000 5.000

*Fiyatlara KDV dahil değildir.

Danışma Masalarında Reklam

Fuar alanında yoğun olan 4 farklı noktada tarafımızca oluşturulacak Danışma Masalarının önüne 60 x 60 cm. boyutlarında reklam yer alacaktır. Ziyaretçilere firmanızı tanıtma imkanı sağlayacak olan reklamlar MBA tarafından uygulanacaktır. 60 x 60 cm. boyutlarındaki vinil reklam, reklam veren firma tarafından hazırlanacaktır.

Adet
Bedeli* (€)
4 400

Talep eden firma tarafından hazırlanacak reklam hizmetlerinin MBA GRUP’a teslim Tarihi; 10 Kasım 2017

*Fiyatlara KDV dahil değildir.


Fuaye Zeminine Reklam

EYAFEXPO Fuarları’nda ziyaretçi açısından fuarın en hareketli alanı olan fuayenin zeminine 100 x 100 cm boyutlarında reklam alınacaktır. MBA tarafından ygulanacak 100 x 100 cm boyutlarındaki vinil (biri yedek olmak üzere 2 adet) firma reklamı, reklam veren firma tarafından sağlanacaktır.

Adet
Bedel*(€/adet )
4 750

*Fiyatlara KDV dahil değildir.Yeni Ürün Standı

Fuar alanındaki sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde tarafımızdan oluşturulacak 100 x 100 x 100 cm platformların üzerinde firmalar yeni ürünlerini tanıtmak imkanı bulabileceklerdir. MBA’nın onayı alınarak belirlenen ürünlerin tüm materyalleri katılımcılar tarafından azırlanacaktır. Katılımcılar yeni ürün standında sergiledikleri ürünle birlikte tanıtım broşürünü de ziyaretçilere iletebileceklerdir. Ayrıca fuar alanındaki stand numaralarını ürünün üzerinde belirtmek suretiyle bilgi almak isteyen ziyaretçilerle bire bir görüşme imkanı ulabileceklerdir.

Adet
Bedeli*  (€)
4 1.000

*Fiyatlara KDV dahil değildir.

 

Giriş Hostesi Üniformaları

Sadece bir firmaya sunulacak reklam hizmeti, fuar organizasyonunda kapı girişinde görev alan ve ziyaretçilerimizi karşılayan giriş hosteslerinin giyeceği, 21 adet uniforma ile firmanızın adını tüm fuar süresince etkin şekilde duyurabileceksiniz. 12 x 12 cm boyutlarında firma ismi ve logonuz ile yer alacak kumaş parçaları MBA’ya teslim edilecektir.

Adet
Bedeli* (€)
21 1.100

*Fiyatlara KDV dahil değildir.Koridor Bayraklama

Standınıza komşu ana koridorlara tek aks hizasında asılacak, firmanızın adını ve logosunu taşıyan bayraklar ile standınızın etki alanını artırarak, ziyaretçilere standınızın yerini belirtebilirsiniz. Reklam veren firma tarafından hazırlanacak ve YEM tarafından asılacak bayraklar beyaz renk, 140 x 300cm boyutlarında ve çift yönlü olacaktır.Firma adı ve logosu uygun fon üzerine folyo kesim olarak firmanız tarafından hazırlatılacaktır. (Bayrakların çift yönlü olması nedeniyle seçeceğiniz fonun ışık geçirmemesine dikkat etmenizi öneririz.)

Bedel* (€/Adet)
150

*Fiyatlara KDV dahil değildir.Bayrak Direkleri

Fuar alanı girişinde firmalara, tanıtım amaçlı 3 bayrak direği ayrılmıştır.Sadece 1 firmaya sunulacak tanıtım imkanı için bir firma maksimum 3 adet bayrak direği kullanabilir. Bayrak direklerine asılacak bayraklar, reklamı talep eden firma tarafından hazırlanacaktır.

Boyut
Bedeli*(€)
100×400 2250

*Fiyatlara KDV dahil değildir.